MDbags to mała dolnośląska manufaktura, która powstała z  pasji tworzenia rzeczy praktycznych i pięknych dla oka.
Marka istnieje na rynku od 2018 roku a pracownia, do której serdecznie Cię zapraszam, mieści się w Jeleniej Górze – pięknym mieście z widokiem na Karkonosze.
Znajdziesz tutaj ręcznie szyte akcesoria – nerki, torebki, plecaki.
 
Jako kobieta i mama wiem, że w codziennej gonitwie wygoda to podstawa, ale wygląd również ma znaczenie, w końcu każda z nas lubi wyglądać i czuć się dobrze 😉
 
Dlatego projektując i szyjąc torebki myślę o kobietach, które są aktywne , zabiegane, odważne i nie boją się nowych wyzwań.
 

W szycie wkładam całe serce, aby Twoje pierwsze spotkanie z własną torebką wywoływało efekt wow! A każda z nich przechodzi wymagającą kontrolę jakości – wszystko po to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające klientki.

Każdy produkt jest tworzony ręcznie z największą uwagą i starannością co jest gwarancją dobrej jakości.
 
 
Tkaniny, na których pracuję zostały przetestowane pod kątem jakości i trwałości. Jestem pewna, że torebki MDbags będą służyły Ci długo i polubicie się od pierwszego wejrzenia.
 
Oferuję także produkty „szyte na miarę„. Realizacje indywidualne dają możliwość personalizacji koloru, wielkości i doboru wykończenia , według konkretnych potrzeb Klientek.
Jednak w pierwszej kolejności zapoznaj się z ofertą w sklepie – są tu naprawdę niezłe perełki.
 
Zapraszam do galerii prac na facebooku oraz instagramie. 
Daj znać, że znalazłaś już swoją nową ulubioną torebkę i oznacz MDbags na swoim zdjęciu w mediach społ.
Bądź inspiracją dla innych kobiet.

Bo warto być kobietą!