Witaj w kolorowym świecie M.D.bags

Znajdziesz tutaj niebanalne nerki, torebki, plecaki i kosmetyczki.
 

Mam na imię Kamila i tworzę małą dolnośląską manufakturę, która powstała z miłości do tego co piękne, inne i wyjątkowe. Z pasji tworzenia i praktyczności.

Marka M.D.bags istnieje na rynku od 2018 roku a pracownia, do której serdecznie Cię zapraszam, mieści się w Jeleniej Górze – pięknym mieście z widokiem na Karkonosze.
 
Jako kobieta i mama wiem, że w codziennej gonitwie wygoda to podstawa, ale wygląd również ma znaczenie, w końcu każda z nas lubi wyglądać i czuć się dobrze 😉
 
Dlatego projektując i szyjąc torebki myślę o kobietach, które są aktywne , zabiegane, odważne i nie boją się nowych wyzwań.
 

W szycie wkładam całe serce, aby Twoje pierwsze spotkanie z własną torebką wywoływało efekt wow! A każda z nich przechodzi wymagającą kontrolę jakości – wszystko po to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające klientki.

U mnie nie ma nudnych torebek. Nie znajdziesz typowo sklepowych modeli. Szyję unikatowe, piękne, niebanalne i pełne barw dodatki, które będą Ci towarzyszyły każdego dniajeśli tylko zechcesz.
 
Każdy produkt jest tworzony ręcznie z największą uwagą i starannością. Kupując u mnie masz pewność dobrej jakości.
 
 
Liczą się detale. Elegancki suwak, naszywka w kształcie ważki – dobrze wiem, że to małe drobiazgi składają się na piękną całość, więc z wyczuciem dobieram każdy element torebek i nerek, które szyję. 
 
Tkaniny, na których pracuję zostały przetestowane pod kątem jakości i trwałości. Jestem pewna, że torebki M.D.bags będą służyły Ci długo
i polubicie się od pierwszego wejrzenia.
 
Jeśli nie mam w ofercie tego czego szukasz – napisz do mnie, zadzwoń lub po prostu wpadnij do pracowni. Postaram się spełnić Twoje marzenie o wyjątkowej torebce innej niż wszystkie. Jednak w pierwszej kolejności zapoznaj się z ofertą w sklepie – są tu naprawdę niezłe perełki.
 
Zapraszam do galerii prac na facebooku oraz instagramie. 
Daj znać, że znalazłaś już swoją nową ulubioną torebkę i oznacz M.D.bags na swoim zdjęciu w mediach społ.
Bądź inspiracją dla innych kobiet.